Loading
« Wróć do: Terapia stacjonarna z zakwaterowaniem

Stacjonarna terapia uzależnień z zakwaterowaniem

Czas trwania terapii: 5 dni
Najbliższy wolny termin od: 02.07.2023
Cena za terapię
5 dniową
6500 zł

Terapia uzależnień w ośrodku Sensica

Uzależnienie nie pozwala ani odejść, ani przestać. Jest pułapką, która stopniowo odbiera nam wszystko, co dla nas ważne, w zamian daje natomiast jedynie samotność i ból.

W ośrodku Sensica pomagamy naszym klientom odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Dzięki autorskiemu programowi psychoterapii oraz somatoterapii (pracy z ciałem) i ćwiczeniom neuronalnym, wyposażamy ich w narzędzia i umiejętności, które pozwalają na rozpoczęcie życia bez nałogu. Możesz na powrót obudzić w sobie nadzieję i miłość.

Wszystkie działania lecznicze opieramy o całościowe postrzeganie człowieka, dlatego możemy ofiarować Ci zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa, intensywną pracę terapeutyczną oraz wsparcie specjalistów z wielu dziedzin.

Korzystamy z metod i osiągnięć wybitnych naukowców, dzięki czemu nasza terapia uzależnień jest kompleksowa i w pełni dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Gwarantujemy

opiekę certyfikowanych ekspertów
terapie grupowe oraz indywidualne
wsparcie i pełną dyskrecję
pełne wyżywienie w restauracji
komfortowe warunki zakwaterowania
14 hektarów zielonych terenów wokół ośrodka
bogato wyposażoną przestrzeń SPA
salę do ćwiczeń

Co zawiera cena turnusu?

  • psychoterapia indywidualna
  • psychoterapia grupowa
  • somatoterapia (TRE®️, joga, Somatic Experiencing®️)
  • psychoedukacja (emocje, neuronauka, relacje)
  • konsultacje lekarskie (lek.psychiatra)
  • masaże relaksacyjne
  • zabiegi fizjoterapeutyczne
  • zajęcia z trenerem personalnym
  • mindfulness
  • SPA

Dlaczego warto?

Ośrodek Sensica jest szczególnym punktem na polskiej mapie profesjonalnego wsparcia terapeutycznego. Nasze całościowe podejście do każdego z klientów umożliwiło nam stworzenie autorskiego programu terapeutycznego.

Sprawnie łączymy indywidualne i grupowe oddziaływania psychoterapeutyczne z somatoterapią (praca z ciałem) oraz osiągnięciami naukowymi wynikającymi m.in. psychoneuroimmunologii oraz z teorii poliwagalnej.

Dzięki neuronauce, zaangażowaniu i kilkunastoletniemu doświadczeniu, możemy zaoferować Ci unikalną przestrzeń pełną bezpieczeństwa, zrozumienia i dyskrecji. W pięknym pałacu Wierzbiczany pomożemy Ci odzyskać poczucie bezpieczeństwa, równowagę oraz radość z życia. Wystarczy, że odważysz się sięgnąć po profesjonalną pomoc.

zarezerwuj online

Zespół

Czerpiemy wiedzę i umiejętności z różnych źródeł. Wykorzystujemy podejście integracyjne. Łączymy metody używane w różnych szkołach psychoterapeutycznych tak, by były jak najdokładniej dopasowane do Twojej osobowości i problemów.

Person
Bartłomiej Żukowski»
Person
Paweł Przybylski»
Person
Izabela Złamańczuk»
Person
Krystian Labuda»
Person
Małgorzata Kaczmarek»
Person
Iga Markowska-Przybylska»
Person
Małgorzata Jasiewicz»
Person
Michał Wierzbowski»
Person
Tomasz Lepszy»
Person
Ewa Pietrzykowska»
Person
Dorota Wojtczak»