Loading
Ośrodek terapii Sensica Zespół Gabinet w Toruniu Gabinet w Kętrzynie Cennik usług

Ośrodek terapii Sensica

Podejmij ryzyko, by żyć.

Sensica. Odzyskaj wewnętrzną równowagę.

 

Sensica to wyjątkowy ośrodek terapii, w którego centrum zawsze znajduje się człowiek, a nie tylko problem, z którym do nas przychodzi. Takie podejście pozwala obrać unikalną perspektywę i zrozumieć, z czym zmagają się nasi klienci. Pomagamy im odnaleźć wewnętrzną równowagę, która przecież nie bierze się znikąd – to wypracowana wartość, o jaką warto dbać każdego dnia.

Psychoterapia Toruń

Ośrodek terapii Sensica w Toruniu oferuje usługi psychoterapeutyczne realizowane przez doświadczonych specjalistów z dziedziny psychologii, seksuologii, leczenia uzależnień w Toruniu oraz psychoterapii indywidualnej i grupowej. Integrujemy różne metody pracy, dzięki czemu możemy maksymalnie dostosować proces terapii do indywidualnych potrzeb Klientów – nasi toruńscy psychoterapeuci pracują w różnych modalnościach, wykorzystując perspektywę holistyczną.

Psycholog oraz psychoterapeuta w Toruniu

Wciąż zastanawiasz się, czy nasz psycholog w Toruniu jest odpowiednim wyborem? W ośrodku Sensica prowadzimy terapię indywidualną, rodzinną, psychoterapię par i małżeństw oraz dzieci i młodzieży, a także konsultacje wychowawcze i terapię online.

Nasi psycholodzy i certyfikowani psychoterapeuci w Toruniu pomagają osobom zmagającym się z zaburzeniami nastroju i lękowymi, zaburzeniami odżywiania oraz kryzysami emocjonalnymi. Wiemy, że dobry psychoterapeuta w Toruniu jest w stanie efektywnie wspierać Klienta w rozwoju osobistym i poszerzaniu własnej świadomości. Taki cel przyświeca całej naszej kadrze specjalistów.

Dobry terapeuta uzależnień w Toruniu

W ofercie ośrodka Sensica znajduje się także terapia uzależnień w Toruniu, która obejmuje:

  • leczenie alkoholizmu,
  • terapię narkomanii,
  • uzależnienie od leków,
  • uzależnienie od hazardu,
  • uzależnienie od Internetu,
  • seksoholizm.

 

Nasz terapeuta uzależnień w Toruniu pomoże Ci rozpocząć zdrowienie z nałogu. Kompleksowo zadbamy o Twoje zdrowie psychiczne. Prowadzimy także psychoterapię osób współuzależnionych w Toruniu, bo wiemy, że uzależnienie w różnym stopniu dotyka również najbliższych osoby uzależnionej.
Jeśli więc odczuwasz trudności w radzeniu sobie z emocjami lub w relacjach międzyludzkich, borykasz się z kryzysem emocjonalnym, to nasza oferta psychoterapeutyczna w Toruniu jest dedykowana właśnie Tobie.

Możesz już teraz skontaktować się z naszym psychoterapeutą w Toruniu lub dowiedzieć się więcej o terapii ambulatoryjnej oraz stacjonarnej. Zapewniamy profesjonalną pomoc psychologiczną i oddziaływania terapeutyczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Działamy na terenie Torunia i okolic.

Zespół Sensica

Bartłomiej Żukowski

Bartłomiej Żukowski

Psychoterapeuta i członek zespołu Instytutu Gestalt w Krakowie. Posiada Europejski Certyfikat Psychoterapii (ECP), Europejski Certyfikat Psychoterapii Gestalt oraz Europejski Certyfikat Superwizora Psychoterapii Gestalt. Praktyk Gestalt w Organizacjach, terapeuta uzależnień.
czytaj więcej

Bartłomiej Żukowski »

Izabela Złamańczuk

Izabela Złamańczuk

Psychoterapeuta, pedagog, specjalista tyflo i oligofrenopedagogiki.
czytaj więcej

Izabela Złamańczuk »

Paweł Przybylski

Paweł Przybylski

Psycholog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień oraz psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (certyfikat nr 1141).
czytaj więcej

Paweł Przybylski »

Krystian Labuda

Krystian Labuda

Psychoterapeuta i specjalista terapii uzależnień.
czytaj więcej

Krystian Labuda »

Anna Wysokowicz

Anna Wysokowicz

Psycholog oraz certyfikowany psychoterapeuta poznawczo - behawioralny (certfikat nr 1134).
czytaj więcej

Anna Wysokowicz »

Zbigniew Celebucki

Zbigniew Celebucki

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny (nr 1137) oraz instruktor psychoterapii uzależnień.
czytaj więcej

Zbigniew Celebucki »

Małgorzata Kaczmarek

Małgorzata Kaczmarek

Psychoterapeuta oraz specjalista terapii krótkoterminowej (TSR). Prowadzę terapię w języku polskim i francuskim.
czytaj więcej

Małgorzata Kaczmarek »

Iga Markowska-Przybylska

Iga Markowska-Przybylska

Jestem psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą systemowym oraz certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień.
czytaj więcej

Iga Markowska-Przybylska »

Katarzyna Szczotkowska

Katarzyna Szczotkowska

Psychoterapeutka, pedagog i konsultantka Ajurwedy.
czytaj więcej

Katarzyna Szczotkowska »

Katarzyna Piątkiewicz

Katarzyna Piątkiewicz

Pedagog, socjoterapeuta oraz oligofrenopedagog.
czytaj więcej

Katarzyna Piątkiewicz »

Naszą kadrę tworzą certyfikowani psychoterapeuci, terapeuci uzależnień, psycholodzy oraz pedagodzy i specjaliści w dziedzinie seksuologii oraz psychiatrii. Pracę z pacjentem poddają regularnej superwizji, a doświadczenie i umiejętności od lat zdobywają w najlepszych w Polsce akredytowanych ośrodkach szkoleniowych.

Sensica – w Toruniu znajdziesz fachową pomoc

Ośrodek Sensica to miejsce, w którym pomożemy Ci zadbać o zdrowie i dobrostan psychiczny. Nasze działania opieramy o przekonanie, że każdy z nas zasługuje na możliwość rozwinięcia w pełni swojego potencjału jako człowiek.

Profesjonalnego wsparcia psychoterapeutycznego udzielamy na podstawie wieloletniego doświadczenia, a także merytorycznej wiedzy i praktycznych umiejętności. Wiemy także, jak istotna jest współpraca z wieloma specjalistami, np. lekarzem psychiatrą czy seksuologiem. Do Twojej dyspozycji pozostają także wykwalifikowani psycholodzy, terapeuci uzależnień oraz psychoterapeuci w Toruniu i Kętrzynie. Fachowa pomoc w ośrodku terapii Sensica, obejmuje zarówno intensywną psychoterapię z zakwaterowaniem, jak i regularne spotkania w gabinetach terapeutycznych.

Wiemy, jak ważne dla procesu zdrowienia jest indywidualne podejście pełne zrozumienia i empatii. Sensica stanowi rozsądny i odpowiedzialny wybór, jeśli szukasz profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień w Toruniu lub pomocy w przezwyciężeniu życiowego kryzysu.

Gabinet w Toruniu

main photo
gallery-office3gallery-mainImgbf62c5df-2c60-4b15-a535-98e854349deb (1)gallery-map

Gabinety Toruń

Twój komfort i wygoda podczas spotkań z wybranym specjalistą są kluczowe dla powodzenia i skuteczności terapii. Gabinety ośrodka Sensica w Toruniu zostały przygotowane z myślą o dyskrecji i poczuciu bezpieczeństwa. To właśnie tutaj otrzymasz fachowe wsparcie – pomoże Ci terapeuta uzależnień, psycholog i psychoterapeuta w Toruniu.

Wiemy, jak istotne dla Klientów jest zarówno zachowanie anonimowości, jak i odbywanie sesji terapeutycznych w przyjaznym otoczeniu. Z myślą o tych aspektach zaprojektowane zostały gabinety terapeutyczne w Toruniu. Zadbaliśmy o Twój komfort i dobre samopoczucie, bo wiemy, jak wyczerpująca może być praca nad sobą. Leczenie uzależnień w Toruniu jest szansą na lepszą i bardziej satysfakcjonującą codzienność.

 

Terapeuci przyjmujący w gabinecie

Wśród specjalistów przyjmujących w gabinecie znajdują się m.in. certyfikowani psychoterapeuci Gestalt, terapeuci wykorzystujący Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach, specjaliści terapii uzależnień oraz psychoterapeuci pracujący w nurcie systemowym, poznawczo-behawioralnym, a także psychodynamicznym.

Person
Bartłomiej Żukowski»
Person
Izabela Złamańczuk»
Person
Paweł Przybylski»
Person
Krystian Labuda»
Person
Małgorzata Kaczmarek»
Person
Iga Markowska-Przybylska»
Person
Katarzyna Szczotkowska»

Gabinet w Kętrzynie

main photo
kętrzynd8495529-d94c-4adb-ad34-0cdc2e93c2d9ketrzyn-2ketrzyn-chrobrego-mapa

Gabinety Kętrzyn

Atmosfera pełna empatii oraz kameralność to cechy, które wyróżniają nasze gabinety w Kętrzynie. Starannie przygotowana przestrzeń do pracy terapeutycznej jest ważnym elementem w procesie wsparcia psychologicznego. Efektywna terapia uzależnień oraz psychoterapia wymagają przestrzeni pełnej ciepła i akceptacji.

Zadbaliśmy o dyskretność, komfort oraz właściwe wyposażenie, ponieważ chcemy, by nasi Klienci mogli pracować nad swoim rozwojem w warunkach o najwyższym standardzie. Współpraca z psychologiem w Toruniu lub w Kętrzynie pozwoli Ci uwolnić potencjał, który w Tobie drzemie.

 

Terapeuci przyjmujący w gabinecie

Wśród specjalistów przyjmujących w gabinecie znajdują się certyfikowani psychoterapeuci pracujący w nurcie poznawczo-behawioralnym. Techniki oraz metody pracy opierają na modalności związanej z teorią uczenia się oraz z procesami poznawczymi, pozostając pod nieustanną superwizją.

Person
Anna Wysokowicz»
Person
Zbigniew Celebucki»
Person
Katarzyna Piątkiewicz»

Cennik usług

Sesja psychoterapii indywidualnej

od 150 zł

za sesję trwajacą
50 minut

Terapia
par/rodzinna

270 zł

za sesję trwajacą
90 minut

Superwizja (Bartłomiej Żukowski)

300 zł

za sesję trwajacą
60 minut

Terapia i zakwaterowanie

6500 zł

czas trwania

5 dni