Loading
opis szkoleniaprowadzącyprogram szkoleniaformularz zgłoszeniowy

Rozwijanie umiejętności w Terapii Schematów

29-30.05.2020 Toruń, ul. Radiowa 18

Wszystkich, którzy uczestniczyli w szkoleniu Terapia Schematów i są zainteresowani pogłębianiem swoich praktycznych umiejętności w prowadzeniu klienta tą metodą terapeutyczną,

Zapraszamy na szkolenie:

Rozwijanie umiejętności w Terapii Schematów.

SZKOLENIE ZALICZA SIĘ DO ODNOWIENIA CERTYFIKATU TERAPEUTY POZNAWCZO – BEHAWIORALNEGO.

Warsztat jest praktyczną odpowiedzią na pytanie: jakie umiejętności powinienem przećwiczyć, by jeszcze lepiej przeprowadzić skuteczną Terapię Schematów?

Tak więc, Rozwijanie umiejętności w Terapii Schematów jest warsztatem, na którym:

Powiemy Ci, jakie pytania zadać klientowi oraz na co powinieneś zwrócić uwagę podczas jego wypowiedzi, by móc trafnie zdiagnozować schemat, w którym się on porusza. Dzięki temu nauczysz się precyzyjnie rozróżniać poszczególne wczesne nieadaptacyjne schematy.

W swojej pracy zapewne spotkałeś się już z tym, że klient reaguje na różne sytuacje, które spotykają go w życiu, za pomocą nie jednego, a kilku nieadaptacyjnych trybów radzenia sobie. Na warsztacie dowiesz się, jak je rozpoznać i przyporządkować do określonych sytuacji. W ten sposób przećwiczysz rozpoznawanie poszczególnych trybów emocjonalnych.

Wiesz już, że klient nie jest w stanie rozwiązać swoich problemów za pomocą żadnego ze stylów radzenia sobie, jakimi są: unikanie, podporządkowanie się, czy kontratak, które wykształciły mu się w odpowiedzi na jego nieadaptacyjny schemat. Na warsztacie dowiesz się,w jaki sposób pracować ze stylami radzenia sobie tak, by klient uświadomił sobie ich negatywne strony oraz nauczył się reagować w sposób adekwatny do spotykających go sytuacji.

W jaki sposób pracować ze zbyt krytycznymi lub wymagającymi schematami i trybami? Zapewne w swojej praktyce spotkałeś się z sytuacjami, w których nadmierny krytycyzm i wygórowane wymagania wobec siebie i innych rujnują klientowi relacje w związkach, pracy i rodzinie. Na warsztacie, dzięki odpowiednim ćwiczeniom, pogłębisz swoje umiejętności pracy z tego typu schematami i trybami.

Efektem dobrze przeprowadzonej Terapii Schematu powinno być zbudowanie przez klienta nowych zdrowych schematów i trybów. Na warsztacie zapoznasz się z nowymi narzędziami potrzebnymi do tego, by proces ten zaszedł szybciej, a jego efekt utrzymał się dłużej.

Jeśli:

  • Chcesz pogłębić i ugruntować swoją wiedzę na temat Terapii Schematów.
  • Nabyć wprawy w prowadzeniu klienta tą metodą terapeutyczną.
  • Skonsultować trudne sytuacje z pracy terapeutycznej.

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Czas trwania: 20 godzin szkoleniowych

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność wpłat.

koszt szkolenia*
650,00 PLN
zapisz się
W cenę szkolenia wliczony jest bufet kawowo - ciasteczkowy oraz materiały szkoleniowe. W cenie jest też nocleg na sali szkoleniowej (materace, karimaty we własnym zakresie). Budynek dysponuje zapleczem sanitarno – kuchennym
Prowadzący
leader
Olga
Olszewska
Lekarz- psychiatra dzieci i młodzieży; specjalista psychiatrii ogólnej, certyfikowana terapeutka Terapii Poznawczo – Behawioralnej, Certyfikowany Superwizor – Dydaktyk PTTPiB, Certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Członkini Motivational Interviewing Network of Trainers. W psychiatrii pracuje od ponad 20 lat. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów i warsztatów dla różnych grup odbiorców: nauczycieli, rodziców, narzeczonych, psychologów, pedagogów, lekarzy. Przez 16 lat pracowała w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu. Aktualnie prowadzi praktykę lekarską i terapeutyczną w prywatnym gabinecie specjalistycznym oraz szkolenia w dziedzinie terapii poznawczo – behawioralnej, Dialogu Motywującego i zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży.
Formularz
zgłoszeniowy
Dane kontaktowe
Dane do faktury
-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych w celu realizacji usługi szkoleniowej. Akceptuję Politykę Prywatności.