Loading
opis szkoleniaprowadzącyprogram szkoleniaformularz zgłoszeniowy

Rozwijanie umiejętności w Terapii Schematów osób z zaburzeniami osobowości – wiązka B

14-15.06.2019 Toruń, ul. Radiowa 18

Jeżeli wiesz, co to są wczesne nieadaptacyjne schematy i tryby schematów, masz ogólne pojęcie o ich diagnozowaniu i pracy nad nimi, ale nie czujesz się pewnie w umiejętnościach praktycznych, ten warsztat jest dla Ciebie.

  • W czasie dwudniowego szkolenia dowiesz się:
    jakie są charakterystyczne tryby schematów zaburzeń osobowości z wiązki B (antyspołecznej, borderline, histrionicznej, narcystycznej)
  • jak identyfikować tryby w pracy z krzesłami.
  • w jaki sposób docierać do źródeł dysfunkcyjnych schematów i trybów w pracy wyobrażeniowej
  •  jak stosować reparenting w pracy z krzesłami i wyobrażeniami,

a przede wszystkim będziesz mieć wiele okazji zarówno do obserwowania pracy terapeutycznej, jak i do jej ćwiczenia.

Poczuj się pewniej z Terapią Schematów i zacznij ją stosować!

koszt szkolenia*
700,00 PLN
zapisz się
W cenę szkolenia wliczony jest bufet kawowo - ciasteczkowy oraz materiały szkoleniowe. W cenie jest też nocleg na sali szkoleniowej (materace, karimaty we własnym zakresie). Budynek dysponuje zapleczem sanitarno – kuchennym
Prowadzący
leader
Olga
Olszewska
Lekarz- psychiatra dzieci i młodzieży; specjalista psychiatrii ogólnej, certyfikowana terapeutka Terapii Poznawczo – Behawioralnej, Certyfikowany Superwizor – Dydaktyk PTTPiB, Certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Członkini Motivational Interviewing Network of Trainers. W psychiatrii pracuje od ponad 20 lat. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów i warsztatów dla różnych grup odbiorców: nauczycieli, rodziców, narzeczonych, psychologów, pedagogów, lekarzy. Przez 16 lat pracowała w Poradni Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu. Aktualnie prowadzi praktykę lekarską i terapeutyczną w prywatnym gabinecie specjalistycznym oraz szkolenia w dziedzinie terapii poznawczo – behawioralnej, Dialogu Motywującego i zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży.
Formularz zgłoszeniowy
Dane kontaktowe
Dane do faktury
-