Loading
opis szkoleniaprowadzącyprogram szkoleniaformularz zgłoszeniowy

POLUBIĆ SWOJE CIAŁO – warsztaty pracy z ciałem dla kobiet

8-9.11.2019 (piątek 17.00- 21.00, sobota 9.00-19.00) Toruń, ul. Radiowa 18

Jak to jest polubić swoje ciało i czuć się w nim dobrze? Niezależnie od… wieku, wagi, kondycji, zmian. Takie pytania chodzą po głowie niejednej kobiecie, która podejmuje świadoma drogę życia i stawania się sobą. Drogą poszukiwania odpowiedzi na takie pytania będzie pochylenie się nad fenomenem iż nasze ciało to dom w którym mieszkamy całe życie. W domu tym możemy czuć się dobrze, bezpiecznie, możemy o niego dbać i otwierać się na te osoby, które są nam bliskie. Możemy chronić ten dom przed obcymi i osobami zagrażającymi. To zadanie na całe życie – żyć tak w swoim ciele by pomimo, że ono nie jest idealne było mi w nim dobrze i je lubić dzięki czemu będzie ono źródłem ważnych informacji o mnie i otaczającym mnie świecie.

 

Metody pracy

W osiągnięciu tego celu posłużą nam zajęcia prowadzone metodą pracy z tańcem i ruchem, z rysunkiem, z metaforą ruchową, z improwizacją ruchową oraz refleksją i dzieleniem się doświadczeniami w grupie warsztatowej. W kobiecym kręgu będziemy poszukiwać odpowiedzi płynących z poruszeń ciała, myśli i emocji.

Cel warsztatów

Celem zajęć nie jest zdobycie lepszej kondycji fizycznej ( jak w zajęciach fitness itp.) lecz osiągnięcie większej świadomości swojego ciała, korzystanie z jego zasobów, powiększenie elastyczności i siły płynącej z dobrego przeżywania swojej kobiecej cielesności. Zajęcia są adresowane do kobiet w każdym wieku i z każdą kondycją fizyczną.

koszt szkolenia*
800 PLN
Czas trwania: 14h
Maksymalnie 12 uczestniczek
zapisz się
W cenę szkolenia wliczony jest bufet kawowo - ciasteczkowy oraz materiały szkoleniowe. W cenie jest też nocleg na sali szkoleniowej (materace, karimaty we własnym zakresie). Budynek dysponuje zapleczem sanitarno – kuchennym
Prowadzący
leader
Danuta
Dybowska
Absolwentka studiów pedagogicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Odbyła 4-letnie studia psychoterapii tańcem i ruchem w Warszawie, Studium Poradnictwa Psychologicznego prowadzone przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich, Studium Poradnictwa i Psychoterapii na KUL, Szkołę Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) w Poznaniu, Szkołę Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA w Warszawie oraz szkolenie pracy metodą TRE zakończone uzyskaniem certyfikatu Providera TRE. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.
Formularz zgłoszeniowy
Dane kontaktowe
Dane do faktury
-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych w celu realizacji usługi szkoleniowej. Akceptuję Politykę Prywatności.