Loading
opis szkoleniaprowadzącyprogram szkoleniaformularz zgłoszeniowy

Grupa TRE® – uwolnij stres i napięcie z ciała

I termin - 7.11.2019, ul. Klonowica 43, Toruń

Co to jest TRE®?

TRE® (Trauma Releasing Exercises) jest stosowaną na całym świecie metodą, która pomaga ludziom w bezpieczny sposób uwalniać się od napięć, stresu i traumy.

Podczas sesji uczymy się prostych ćwiczeń uruchamiających w ciele wibracje neurogeniczne. Wibracje uwalniają ciało od napięcia. Jest to bezpieczna, naturalna metoda.

Poprzez wywołanie wibracji tkanki rozluźniają się, a nagromadzone emocje uwalniają. Przy pomocy doświadczonej osoby uczysz się je przyjmować, akceptować i świadomie integrować.

Tutaj rządzi Twoje ciało. Ono wie, jakie napięcia ma uwolnić jak pierwsze. Często okazuje się, że pojawiają się emocje już dawno zapomniane, takie, które umysł wyparł do ciała, a które pozostają tam w postaci napięć tkankowych, czasem bólu trudnego do zdiagnozowania.

Jaki jest cel metody TRE®?

Celem metody nie są wibracje same w sobie, ale przywrócenie organizmowi naturalnej równowagi, w której układy: anatomiczny, neurologiczny i biochemiczny harmonijnie współpracują.

Jakie korzyści osiągają osoby praktykujące TRE®?

– rozluźnienie napięcia w tkankach pomaga w procesie zdrowienia cielesnego i emocjonalnego,

– bardzo dobry kontakt z własnym ciałem, przyjemne odczucie obecności w ciele, a jednocześnie lepszy kontakt z samym sobą,

– większa energia i odporność,

– redukcja odczucia niepokojów i obaw, poprawa poczucia bezpieczeństwa w ciele,

– lepsza jakość snu,

– ulga w przewlekłych chorobach,

– lepsze relacje międzyludzkie dzięki zwiększonej elastyczności emocjonalnej i pozbyciu się nagromadzonego stresu,

– redukcja objawów PTSD,

– obniżenie poziomu stresu w pracy.

 

Informacje o grupie TRE®

Grupa ma charakter otwarty, maksymalnie 8 osób.

Podczas sesji będziemy się uczyć metody TRE®, która polega na uwalnianiu napięć, stresu i traumy. Po sekwencji ćwiczeń, możliwych wibracjach i odpoczynku będzie równiez czas na słowne podsumowanie w grupie tego doświadczenia.

Więcej informacji o metodzie na oficjalnej stronie: http://tre-polska.pl/

Terminy: 7.11, 14.11, 5.12, 12.12, 9.01, 23.01, 13.02, 20.02, 5.03, 26.03, 23.04, 30.04, 7.05, 21.05, 4.06, 25.06.

 

koszt szkolenia*
80 zł , dwa spotkania płatne z góry 140 zł, trzy 180 zł
czwartki, w godz. 18.15-19.45, dwa razy w miesiacu.
zapisz się
W cenę szkolenia wliczony jest bufet kawowo - ciasteczkowy oraz materiały szkoleniowe. W cenie jest też nocleg na sali szkoleniowej (materace, karimaty we własnym zakresie). Budynek dysponuje zapleczem sanitarno – kuchennym
Prowadzący
leader
Danuta
Dybowska
Jestem magistrem pedagogiki oraz certyfikowaną psychoterapeutką. Odbyłam 4-letnie studia psychoterapii tańcem i ruchem w Warszawie, Studium Poradnictwa Psychologicznego prowadzone przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich, Studium Poradnictwa i Psychoterapii na KUL, Szkołę Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ) w Poznaniu, Szkołę Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA w Warszawie oraz szkolenie pracy metodą TRE® zakończone uzyskaniem certyfikatu Providera TRE®. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.
Formularz zgłoszeniowy
Dane kontaktowe
Dane do faktury
-

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych w celu realizacji usługi szkoleniowej. Akceptuję Politykę Prywatności.