Loading
Terapia stacjonarna Pałac Wierzbiczany Oferta Cennik usług Dojazd

Terapia stacjonarna z zakwaterowaniem

Prowadzona w ekskluzywnej przestrzeni Pałacu Wierzbiczany z myślą o tych, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia.

Forma stacjonarna pozwala na regularną, codzienną pracę, dlatego też szybciej przynosi zauważalne rezultaty. Proponujemy trzy rodzaje terapii – nowoczesne, kompleksowe oraz dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ośrodka Sensica?

Z największą starannością i w oparciu o bogate doświadczenie, zaprojektowaliśmy autorskie programy terapeutyczne dostępne z zakwaterowaniem:

 • stacjonarna terapia uzależnień,
 • stacjonarna terapia zaburzeń depresyjnych i lękowych,
 • program wsparcia kardiologicznego.

 

Naszym celem jest zadbanie o Twoje ciało i psychikę. Szybko przekonasz się, że są one ze sobą nierozerwalnie związane i wzajemnie na siebie oddziałują. Nasze kompleksowe wsparcie obejmuje:

 • indywidualne spotkania z certyfikowanym terapeutą,
 • intensywną psychoterapię grupową,
 • profesjonalną somatoterapię (pracę z ciałem),
 • zajęcia jogi, TRE®️ i mindfulness,
 • przestrzeń SPA oraz przestrzeń do ćwiczeń,
 • rozległe obszary zielone wokół Pałacu.

 

W postrzeganiu człowieka i terapii ważne jest dla nas poczucie koherencji, dlatego podczas pobytu w Pałacu Wierzbiczany poznasz również metodę TRE®️ (Trauma Releasing Exercises), Mindfulness oraz Somatic Experiencing®️. Skorzystasz z masaży relaksacyjnych, zabiegów fizjoterapeutycznych oraz konsultacji ze specjalistami – psychoterapeutą, psychologiem, terapeutą uzależnień, kardiologiem, psychiatrą. W psychoterapii indywidualnej i grupowej wykorzystujemy rożne modalności terapeutyczne (poznawczo – behawioralne, systemowe, Gestalt, psychodynamiczne, skoncentrowane na rozwiązaniu). Nieustannie szkolimy się i superwizujemy swoją pracę.

W ośrodku Sensica wiemy, że tylko wielotorowe wsparcie człowieka pozwala mu sięgnąć po własny potencjał i możliwości.

Pałac Wierzbiczany

main photo
Prostokąt 19 kopia 7@2xProstokąt 19 kopia 8@2xProstokąt 19 kopia 5@2xProstokąt 19 kopia 6@2x

W Pałacu Wierzbiczany znajduje się m.in. bogato wyposażona przestrzeń SPA, sala do ćwiczeń i zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży oraz somatoterapii. Zadbano także o wysoki komfort apartamentów i pokoi oraz możliwość korzystania z usług profesjonalnego kucharza. Podczas pobytu do Twojej dyspozycji pozostają także rozległe tereny zielone.

Terapia z zakwaterowaniem w Pałacu Wierzbiczany umożliwia zarówno relaks i pozbycie się codziennego napięcia, jak i najwyższej jakości oddziaływania terapeutyczne w warunkach wspierających Twój powrót do równowagi psychicznej. Jesteśmy pewni, że Pałac Wierzbiczany stanie się dla Ciebie bezpieczną przystanią w drodze po bardziej satysfakcjonujące życie.

Udogodnienia w Pałacu Wierzbiczany:

 • dostępne są trzy rodzaje pokoi – jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty,
 • zapewniany pełne wyżywienie w restauracji; posiłki przygotowuje profesjonalny kucharz,
 • udostępniamy salkę do ćwiczeń oraz bogato wyposażoną przestrzeń SPA do codziennego użytku,
 • nasze zajęcia odbywają się w formie indywidualnej oraz w formie grupowej,
 • stawiamy na maksymalne wsparcie klienta i pełną dyskrecję.

 

Oferta terapeutyczna

Stacjonarna terapia uzależnień z zakwaterowaniem
Unikalny program terapeutyczny opracowanym przez certyfikowanych ekspertów z zespołu Sensica. Prowadzony w Pałacu Wierzbiczany, w warunkach najwyższego komfortu. Gwarancja spokoju, bezpieczeństwa i dyskrecji, a więc okoliczności, które pomogą Ci wrócić do dobrego zdrowia. Krok po kroku, w pełnym skupieniu oraz pod właściwą opieką.
poznaj ofertę
Stacjonarna terapia zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych
Terapia zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych, jaką proponujemy w Pałacu Wierzbiczany to droga do dobrego samopoczucia oraz wewnętrznej harmonii. Kompleksowy program pozwala nam w pełni poznać osoby, z którymi pracujemy i pomóc im na wielu poziomach. Wszystko to w komfortowych warunkach, pod opieką certyfikowanych specjalistów.
poznaj ofertę
Wzrost i Wzmocnienie - program wsparcia kardiologicznego
Dla osób żyjących w ciągłym stresie, borykających się z problemami kardiologicznymi bądź po prostu obciążonych ryzykiem ich wystąpienia, przygotowaliśmy specjalny program rozwojowy. Pełna opieka i holistyczne podejścia pozwala nam m.in. zredukować stres, zadbać o kwestie fizyczne oraz przeprowadzić proces zmiany nawyków. Wszystko w luksusowych warunkach Pałacu Wierzbiczany.
poznaj ofertę

Cennik usług

Stacjonarna terapia uzależnień z zakwaterowaniem

6500 zł

czas trwania

5 dni

Stacjonarna terapia zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych

6500 zł

czas trwania

5 dni

Wzrost i wzmocnienie - program wsparcia kardiologicznego

6500 zł

czas trwania

5 dni

Zespół

Wykorzystujemy podejście integracyjne, czyli połączenie metod używanych w różnych szkołach psychoterapeutycznych.
Superwizorem zewnętrznym zespołu jest Vasyl Stasjuk – posiada Europejski Certyfikat Superwizora Psychoterapii wydany przez European Association for Psychotherapy.

Person
Bartłomiej Żukowski»
Person
Paweł Przybylski»
Person
Izabela Złamańczuk»
Person
Krystian Labuda»
Person
Małgorzata Kaczmarek»
Person
Iga Markowska-Przybylska»
Person
Małgorzata Jasiewicz»
Person
Michał Wierzbowski»
Person
Tomasz Lepszy»
Person
Ewa Pietrzykowska»
Person
Dorota Wojtczak»

Zaplanuj przyjazd do naszego ośrodka

Pałac położony jest we wsi Wierzbiczany, w odległości około 8 kilometrów na południowy wschód od miasta Gniewkowa, 15 kilometrów na północny wschód od Inowrocławia, około 25 kilometrów na południowy zachód od Torunia.